1/4
Riem van Italiaans leer met gecoate finish en doorngesp
70,00 €
Prijs incl. btw
Door dit product te kopen, gaat u ermee akkoord dat HUGO BOSS uw e-mailadres en ordernummer doorgeeft aan onze NFT-partner, Imaginary Ones, om u automatisch op de allowlist te plaatsen. Als u geen gebruik wilt maken van uw plek in de lijst, worden uw gegevens uiterlijk 31 december 2022 verwijderd. Meer informatie
Gratis verzending vanaf 99 €
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Hebt u hulp nodig? Neem contact met ons op!
Een moderne riem van HUGO, gemaakt van Italiaans leer met een gepigmenteerde coating voor een gepolijste look.
Dit strakke, 3 cm brede accessoire sluit met een gesp van gepolijst zink en is gedetailleerd met een HUGO-reliëflogo op het uiteinde.
Kenmerkend rood komt terug in de contraststiksels en als effen kleur op de onderkant van deze expressieve riem.
Style
GAVRILO - 50176781
Het model draagt maat 95 en is 186 cm lang met een, borstomvang van 84 cm, tailleomvang van 72 cm en heupomvang van 88 cm.
Kwaliteit: 100% Koeleder